ریاست دانشگاه

ریاست دانشگاه سیستان و بلوچستان

دکتر غلامرضارضایی

 

تلفن: ۳۳۴۴۷۰۱۰ , ۳۳۴۴۷۰۹۱
فکس: ۳۳۴۳۱۰۶۷
پست الکترونیک: grezaei@math.usb.ac.ir

 

دانشگاه سيستان و بلوچستان در جهت رسيدن به اوج اقتدار علمي و تحقق چشم انداز بيست ساله کشور از هيچ کوششي دريغ نخواهد ورزيد.

دانشگاه سيستان و بلوچستان با استعانت از درگاه خداوند متعال همواره در جهت حفظ ارزشهاي انقلاب اسلامي و پيشبرد اهداف نظام آموزش عالي در استان گام بر مي دارد.

دکتر غلامرضا رضایی متولد ۱۳۴۴ در شهرستان زاهدان، دارای مدرک دکترای ریاضی محض گرایش هندسه از دانشگاه شهید باهنر کرمان و استاد پایه ۴5 دانشکده ریاضی دانشگاه سیستان و بلوچستان است.
از سوابق اجرایی وی می‌توان به مدیریت امور مالی دوره شبانه و آموزش‌های آزاد و مدیریت امور اداری و پشتیبانی دانشگاه سیستان و بلوچستان در فاصله سال‌های ۱۳۸۱ تا ۱۳۸۷ اشاره کرد.
دکتر رضایی از مهر سال ۱۳۸۷ تا بهمن 1397 ریاست دانشگاه ولایت شهرستان ایرانشهر را عهده‌دار بوده‌اند که ارتقای مجتمع آموزش عالی ایرانشهر به دانشگاه با پیگیری‌های مستمر وی طی سال‌های ۱۳۸۷ تا ۱۳۸۹ صورت پذیرفت.
وی در طول سنوات خدمت مدیریت اجرایی در شهرستان ایرانشهر بین سال‌های متوالی ۱۳۸۹ تا ۱۳۹۱ به عنوان مدیر نمونه دستگاه‌های اجرایی شهرستان ایرانشهر برگزیده شده است.
در کارنامه تحقیقاتی و پژوهشی دکتر رضایی، چاپ ۳۵ مقاله در مجلات علمی پژوهشی، ۴۰ مقاله ارائه شده در کنفرانس و تألیف 5 جلد کتاب ثبت شده است.
از اهم فعالیت‌های علمی و تحقیقاتی دکتر رضایی می‌توان راهنمایی و مشاوره ۶۰ پایان‌نامه کارشناسی ارشد و راهنمایی ۹ رساله دکتری اشاره کرد.