افتخارات دانشگاه

 
 

امور شاهد و ایثارگر

فراخوان ملی ایثار 1401

به اطلاع دانشجویان محترم شاهد و ایثارگر می رساند هفتمین جشنواره آموزشی تحصیلی جایزه ملی ایثار در اسفند ماه سال جاری (1402-1401) برگزار می گردد. دانشجویان متقاضی نسبت به مطالعه و تکمیل فرم های شماره یک و دو از طریق این لینک اقدام و در اسرع وقت نسبت به تحویل مدارک به دفتر امور ایثارگران واقع در سازمان مرکزی اقدام گردد.

اولین جشنواره قرآنی ، فرهنگی و هنری دانشگاه های سراسر کشور

به اطلاع کلیه دانشجویان محترم شاهد و ایثارگر می رساند؛ اولین جشنواره قرآنی، فرهنگی و هنری دانشگاه های سراسر کشور  با مراحل و ضوابط اجرایی عمومی و اختصاصی در دو مرحله دانشگاهی و کشوری برگزار می شود.از علاقمندان به شرکت در این جشنواره دعوت به عمل می آید ضمن مطالعه پیوست خبر مراحل ثبت نام را مطابق دستورالعمل اقدام نمایند.

 

اطلاعیه:

به اطلاع کلیه دانشجویان محترم شاهد و ایثارگر می رساند؛ اولین دوره بصیرت افزایی ویژه دانشجویان شاهد و ایثارگر ( طرح ضیافت ایثار ) در تیر و مرداد ماه سال جاری در دانشگاه فردوسی مشهد در دو گروه خواهران و برادران برگزار می گردد. لذا از دانشجویان علاقمند واجد شرایط به شرکت در این دوره تقاضا می گردد نهایتاَ تا تاریخ 1401/5/9 به صورت حضوری به واحد ایثارگران دانشگاه سیستان و بلوچستان یا با شماره 31136212-054 تماس حاصل نمایند.

ضمناَ شرکت دانشجو در افتتاحیه، اختتامیه و کلاسهای آموزشی معادل دو واحد از دروس عمومی معارف خواهد بود.