اخبار و اطلاعیه ها


اخبار و اطلاعیه

بازدید استاندار از پروژه‌های عمرانی دانشگاه

بازدید استاندار از پروژه‌های عمرانی دانشگاه

استاندار سیستان و بلوچستان ضمن حضور در جلسه هیأت رئیسه دانشگاه، از پروژه‌های عمرانی دانشگاه بازدید نمود.

 به گزارش روابط عمومی دانشگاه در مورخه ۸ بهمن ۱۴۰۲ کرمی استاندار سیستان و بلوچستان به اتفاق هیأت همراه در جلسه هیأت رئیسه دانشگاه حضور یافتند. در این جلسه رضایی رئیس دانشگاه ضمن تشکر از نگاه ویژه استاندار و حمایت‌های ایشان از دانشگاه گفت: کسب رتبه ۱۲ دانشگاه سیستان و بلوچستان در بین دانشگاه‌های جامع کشور به عنوان افتخاری کم نظیر برای اولین بار کسب شده است.
ایشان ضمن اشاره فهرست وار به کارهای مهمی که در سال جاری انجام شده افزود تامین زمین برای ساخت مسکن اساتید و کارکنان دانشگاه، برطرف کردن مسئله ورودی پساب با اتصال لوله پساب شهر به تصفیه خانه دانشگاه، آغاز به کار ساخت دو بلوک هر کدام به تعداد ۳۰ واحد خوابگاه متاهلین و همچنین تعمیر و بازسازی تالارهای امام رضا (ع) و فردوسی دانشگاه و پروژه های عمرانی متعدد از اهم فعالیت‌های دانشگاه در سال ۱۴۰۲ بود. زمانیان معاون اداری و مالی دانشگاه، ضمن ارائه گزارشی از پروژه‌های عمرانی گفت: در سال جاری انجام ۳۶ پروژه عمرانی کوچک و بزرگ، دانشگاه را به کارگاه عمرانی تبدیل کرده است. وی ضمن اشاره به پروژه‌های سال آینده دانشگاه، ناکافی بودن بودجه را یکی از مشکلات عدیده دانشگاه برشمرد.یعقوبی معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه، ضمن ارائه گزارشی از افتخارات حوزه پژوهشی دانشگاه از وجود ۴۱ واحد فناور و هسته پژوهشی در دانشگاه خبر داد و افزود تامین مالی این واحدها از طریق اخذ وام‌های قرض الحسنه گره گشای این مراکز خواهد بود.
نوری معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه با بیان اینکه ۵۵ انجمن علمی و تشکل دانشجویی فعال در دانشگاه حضور دارند گفت: دانشگاه سیستان و بلوچستان با اقدامات انجام شده در بحث عفاف و حجاب با حفظ کرامت دانشجویان یکی از موفق‌ترین دانشگاه‌های کشور بوده است.
ترشابی معاون طرح و توسعه دانشگاه با اشاره به مسئله قدمت بالای ساختمان‌های دانشگاه و فرسوده بودن برخی تجهیزات موتورخانه گفت: با اقدامات انجام شده در تلاش هستیم بازسازی‌های لازم انجام شود وی بحث بازسازی آسفالت خیابان‌های دانشگاه را یکی از ضروریات بیان نمود.  محمد کرمی، استاندار سیستان و بلوچستان ضمن تشکر از تلاش‌های مدیران و مسئولان دانشگاه گفت: انتظار داریم دانشگاه، محور پیشرفت در همه زمینه‌ها در استان باشد ایشان با اشاره به ظرفیت‌های بی‌نظیر استان گفت فقط با تلاش و کوشش مستمر کارها به ثمر خواهد رسید و تلاش و ایجاد تکاپو و جلوگیری از تنبلی و سستی در جامعه از ضروریات است
وی با اشاره به ضرورت نوآوری در انجام امور بیان کرد به همه دستگاه‌های اجرایی استان ابلاغ شده که با دانشگاه ارتباط و همکاری نزدیک داشته باشند و جهت نوآوری در مدیریت، بایستی دانشگاه به صورت مستمر و حداقل هر ۶ ماه یک بار برای مدیران استان دوره‌های آموزش نوآوری برگزار نماید.
پس از اتمام جلسه استاندار سیستان و بلوچستان و هیأت همراه به اتفاق هیأت رئیسه دانشگاه از پروژه‌های عمرانی آماده افتتاح در دانشگاه بازدید نمودند.

امتیاز به خبر :

تصاویر مرتبط