اخبار و اطلاعیه ها


اخبار و اطلاعیه

آزمون عملی داوطلبان رشته علوم ورزشی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی برگزار شد

آزمون عملی داوطلبان رشته علوم ورزشی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی برگزار شد

آزمون عملی داوطلبان رشته "علوم ورزشی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی" و "آموزش تربیت بدنی پردیس های دانشگاه فرهنگیان"  در دانشگاه سیستان و بلوچستان، در تاریخ 29 و 30 تیر ماه  برای پسران و 31 تیر،  و1 و 2 مرداد ماه برای دختران برگزار شد

به گزارش دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه سیستان و بلوچستان، آزمون عملی داوطلبان رشته "علوم ورزشی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی" و "آموزش تربیت بدنی پردیس های دانشگاه فرهنگیان"  در سال 1401 در تاریخ 29 و 30 تیر ماه  برای پسران و 31 تیر،  و1 و 2 مرداد ماه برای دختران در مجموعه ورزشی 22 بهمن دانشگاه بر اساس دستور العمل اجرایی آزمون و دستورالعمل های بهداشتی با معرفی 3527 نفر داوطلب و افزایش سه برابری نسبت به سال گذشته، در حضور نمایندگان سازمان سنجش و پژوهشگاه تربیت بدنی برگزار گردید. این آزمون شامل معاینات پزشکی، معاینات بدنی و ایستگاه های آزمون های آمادگی جسمانی و مهارت ورزشی بوده و توسط حدود 50 نفر کادر اجرایی از اساتید و متخصصان حوزه پزشکی و علوم ورزشی و 40 نفر نیروهای خدماتی و پشتیبانی با کیفیت عالی برگزار شد.

در به کارگیری کادر اجرایی آزمون، نهایت دقت و تلاش مبنی بر استفاده از نیروهای مجرب، کاردان، امین و مسئولیت پذیرصورت گرفته و در جلسات هماهنگی قبل از آزمون بر رعایت حق الناس و عدم سفارش پذیری احتمالی تاکید شده است. لازم به ذکراست با تلاش و جدیت عوامل اجرایی، آزمون با نظم و کیفیت عالی و رعایت عدل و انصاف و برابری داوطلبان برگزار و با رضایت مندی داوطلبان و والدین آنها همراه بود.

آمار داوطلبان آزمون عملی

 

تعداد معرفی شدگان

تعداد حاضرین

تعداد غایبین

تعداد داوطلبان انتقالی

تعداد کل شرکت کنندگان در آزمون

پسران

1430

1191

239

2

1193

دختران

2097

1677

420

2

1679

جمع

3527

2868

659

4

2872

 

نکته قابل توجه در آزمون امسال افزایش چشمگیر داوطلبان در استان سیستان و بلوچستان به تعداد 7016 نفر بوده که در سه حوزه دانشگاه سیستان و بلوچستان، دانشگاه زابل و دانشگاه چابهار، آزمون برگزار گردید که در این بین، حوزه دانشگاه سیستان و بلوچستان با تعداد 3527 نفر داوطلب معرفی شده بالاترین تعداد را در بین 34 حوزه در سطح کشور به خود اختصاص داده بود.

همچنین جهت آشنایی بیشتر داوطلبان جلسه وبیناری "آشنایی با آزمون عملی رشته علوم ورزشی" در تاریخ 28 تیر به صورت رایگان به صورت مجاری برای داوطلبان برگزار گردید.

امتیاز به خبر :