اخبار و اطلاعیه ها


اخبار و اطلاعیه

نشست بررسی راهکارهای رفع موانع ارتباط دانشگاه با صنعت و جامعه

نشست بررسی راهکارهای رفع موانع ارتباط دانشگاه با صنعت و جامعه

نشست ریاست دانشگاه با برخی اعضای هیات علمی در خصوص راهکارهای رفع موانع ارتباط دانشگاه با صنعت و جامعه با رویکرد توسعه پایدار استان در روز ۱۲ دی ماه با حضور ریاست دانشگاه و برخی اعضای هیات علمی دانشگاه برگزار شد

با حضور ریاست دانشگاه و برخی اعضای هیات علمی دانشگاه جلسه‌ای در خصوص راهکارهای رفع موانع ارتباط دانشگاه با صنعت و جامعه با رویکرد توسعه پایدار استان در مرکز رشد و فناوری دانشگاه برگزار گردید.
در ابتدا دکتر رضایی ریاست دانشگاه ضمن تشریح اهمیت و ضرورت نگاه جامعه محور در دانشگاه مواردی را پیرامون اقدامات صورت گرفته در همین خصوص ارائه نمود و دلایل تشکیل جلسه را برای حاضرین شرح داد. سپس هر کدام از اعضای حاضر به بیان نقطه نظرات خود پرداختند و پیرامون هر کدام از عناوین بحث و تبادل نظر گردید. در خلال این جلسه مباحثی پیرامون انرژی‌های تجدید پذیر، آب، معادن، آبزی پروری، نوآوری اجتماعی، توانمندسازی نیروی انسانی، مباحث اقتصادی، بازارچه‌های مرزی، روستای هوشمند و بنادر خشک مورد بررسی قرار گرفت.
در انتهای این جلسه که بیش از دو ساعت و نیم به طول انجامید مقرر گردید برخی از اعضای حاضر نسبت به جمع بندی مباحث یاد شده، راهکارها و تدوین نقش دانشگاه در رویکرد توسعه‌ای استان، مواردی را در مورد بررسی قرار دهند تا در جلسه با استاندار بیان گردد.

امتیاز به خبر :

تصاویر مرتبط