اخبار و اطلاعیه ها


اخبار و اطلاعیه

پیام ریاست دانشگاه به مناسبت گرامیداشت سالروز شهادت استاد مطهری و روز معلم

پیام ریاست دانشگاه به مناسبت گرامیداشت سالروز شهادت استاد مطهری و روز معلم

دکتر غلامرضا رضایی رییس دانشگاه سیستان و بلوچستان به مناسبت گرامیداشت سالروز شهادت استاد مطهری و روز معلم پیامی صادر کرد.

دکتر غلامرضا رضایی رییس دانشگاه سیستان و بلوچستان به مناسبت گرامیداشت سالروز شهادت استاد مطهری و روز معلم پیامی به شرح ذیل صادر کرد:

بسم الله الرحمن الرحیم

سالگرد شهادت معلم بزرگ انقلاب، استاد شهید مرتضی مطهری همواره یادآور همت و تلاش همکاران ارجمند در ارتقا و گسترش علم و دانش و تربیت فرزندان این مرز و بوم است. این روز همچنین فرصت تکریم و تجلیل از ساحت اندیشه و ادای احترام نسبت به تلاش و سخت کوشی شما اساتید بزرگوار را پیش روی دوستداران دانش و دانایی قرار می‌دهد. بدون تردید ارتقا رتبه دانشگاه سیستان و بلوچستان در نظام های معتبر رتبه بندی جهانی، کسب مقام های ملی و بین المللی در زمینه های آموزشی و پژوهشی و از همه مهمتر تربیت نیروی انسانی کیفی، ارزشمند و مجهز به دانش کارآفرین و مطرح بودن دانشگاه در مجامع علمی بین المللی با وجود محدودیت های ایجاد شده در ایام همه گیری ویروس کووید 19 مرهون زحمات شبانه روزی شما اساتید متعهد و مجرب است.

اینجانب ضمن قدردانی از تلاش های بی دریغ شما همکاران ارجمند، فرارسیدن ایام بزرگداشت مقام معلم و استاد را به همه اساتید فرهیخته صمیمانه تبریک عرض می کنم و در این ماه مبارک از درگاه ایزد منان توفیق روزافزونتان را در عرصه علم و دانش خواستارم.

غلامرضا رضایی

رییس دانشگاه

امتیاز به خبر :