اخبار و اطلاعیه ها


اخبار و اطلاعیه

مراسم بزرگداشت روز حسابدار در دانشگاه سیستان و بلوچستان برگزار شد

مراسم بزرگداشت روز حسابدار در دانشگاه سیستان و بلوچستان برگزار شد

مراسم بزرگداشت روز حسابدار با حضور جمعی از اساتید و دانشجویان مورخ 15 آذر توسط انجمن علمی حسابداری در تالار معراج برگزار شد.

مراسم با قرائت آیاتی چند از کلام الله مجید  آغاز شد و پس از پخش سرود ملی و سرود دانشگاه جناب آقای دکتر احمد ناصری مدیر گروه حسابداری دانشگاه ضمن خوشامد گویی گفت: حسابداران حرفه ای باید در تمام اعمال و رفتار خود ارزش های اخلاقی و آیین رفتار حرفه ای حسابداری را رعایت کنند.

پس از سخنان ایشان مجری به منظور ایجاد هیجان  و سرگرمی در بین دانشجویان، مسابقه «کارت شارژ» را به اجرا در آورد.

پس از برگزاری مسابقه استاد دانشگاه گروه حسابداری و عضو هیئت علمی دانشگاه فردوسی مشهد «دکتر محمد رضا عباس زاده» ضمن معرفی موضوع سخنرانی خود که« افق های پیش روی حسابداران » بود ؛ به ویژگی های عمومی یک حسابدار موفق از جمله : مهارت سخنوری و نوشتاری، مدیریت زمان، مدیریت پول، دقت و تمرکز بالا و داشتن اعتماد به نفس قوی اشاره نمودند.

ایشان خاطر نشان کردند: با توجه به رشد روز افزون معاملات در سطوح وسیع و با ورود رایانه به عنوان یک جزء لاینفک در زندگی انسان ها، نمیتوان حسابداری را بدون نرم افزار تصور کرد. سیستم های مالی و نرم افزار های حسابداری غیر از آنکه مشکلات و موانع حسابداری به     شیوه سنتی را از بین برده برده است، امکانات جانبی دیگری را نیز در اختیار استفاده کنندگان از اطلاعات مالی قرار می دهد.

در حاشیه مراسم ، ضمن پذیرایی از مدعوین هدایایی به رسم یاد بود تقدیم دانشجویان شد.

سپس انجمن علمی حسابداری به پاس قدردانی از زحمات بی وقفه و پر ثمر استاد مشاور «جناب آقای دکتر احمد ناصری» با اهدای دسته گل تقدیر و تشکر نمودند.

در پایان، مجری از تمامی اساتید دعوت نمودند تا به روی سن بیایند و با اهدای لوح تقدیر و هدایای نقدی از 3 نفر از دانشجویان برتر ورودی های 95،96،97 و همچنین اعضای انجمن علمی حسابداری تقدیر نمایند.

امتیاز به خبر :

تصاویر مرتبط