اخبار و اطلاعیه

حضور کلیه دانشجویان مقاطع مختلف تحصیلی در دانشگاه

حضور کلیه دانشجویان مقاطع مختلف تحصیلی در دانشگاه

با حضوری شدن کامل کلاس ها، فعالیت های آموزشی در دانشگاه سیستان و بلوچستان از 16 خرداد به طور کامل به روال عادی قبل از شیوع بیماری کووید 19 باز گشت

به گزارش روابط عمومی دانشگاه سیستان و بلوچستان با حضوری شدن کامل کلاس ها، فعالیت های آموزشی در دانشگاه از 16 خرداد به طور کامل به روال عادی قبل از شیوع بیماری کووید 19 باز گشت. بر اساس مصوبات ستاد ملی کرونا و برنامه اعلامی وزارت عتف در زمینه حضوری شدن فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی دانشگاه‌ها، هیئت‌رئیسه دانشگاه در جلسات مورخ نهم و دهم فروردین 1401  برنامه زمان بندی را در خصوص شیوه برگزاری کلاس‌ها در سال 1401 تصویب و به واحد های مختلف دانشگاه ابلاغ نمود. 
     در این مصوبه تاکید شده است که رعایت کلیه پروتکل‌های ابلاغی ستاد ملی مبارزه با کرونا الزامی است. براین‌اساس شرکت در کلاس‌ها مستلزم تزریق حداقل دو دوز واکسن و اسکان در خوابگاه مستلزم تزریق سه دوز واکسن کرونا می‌باشد، لذا کلیه دانشجویان ملزم به ثبت گواهی تزریق واکسن در سامانه گلستان قبل از مراجعه به دانشگاه شده اند.
     طبق برنامه زمانبندی مذکور کلیه فعالیت‌های پژوهشی آن دسته از دانشجویان تحصیلات تکمیلی که انجام پایان‌نامه/ رساله آنها مستلزم حضور در دانشگاه و استفاده از آزمایشگاه‌ها و کارگاه‌ها می‌باشد، با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و مطابق دستورالعمل‌های ابلاغی از تاریخ 14 فروردین ماه بصورت حضوری آغاز گردید. 
     بر این اساس جلسات دفاع از پایان‌نامه / رساله‌ها و جلسات آزمون کتبی و شفاهی جامع از تاریخ 14/1/1401 به‌صورت حضوری برگزار شد.
     همچنین کلیه کلاس‌های دانشجویان مقطع دکتری از تاریخ 20 فروردین ‌و کلاس‌های دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد نیز از تاریخ 15 اردیبهشت ماه تماما بصورت حضوری تشکیل گردید.
     روند تشکیل کلاس های حضوری در رابطه با دانشجویان دوره کارشناسی برای دروس عملی از تاریخ 15 اردیبهشت و برای دروس نظری و کلیه دروس عمومی از تاریخ 15 خرداد ماه انجام شد و هم اکنون نیز ادامه دارد.
     لازم به ذکر است که امتحانات پایان ترم نیمسال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ دانشگاه سیستان و بلوچستان نیز طبق تقویم آموزشی به صورت حضوری و با رعایت شیوه نامه های بهداشتی برگزار خواهد شد.

روابط‌عمومی دانشگاه سیستان و بلوچستان

امتیاز به خبر :

تصاویر مرتبط