اخبار و اطلاعیه

اطلاعیه مهم (حضوری شدن دانشگاه)

اطلاعیه مهم  (حضوری شدن دانشگاه)

اطلاعیه‌ی حضوری شدن فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی دانشگاه سیستان و بلوچستان

ضمن عرض تبریک سال نو و آرزوی سلامتی و توفیق به اطلاع دانشجویان عزیز و اعضای محترم هیئت‌علمی دانشگاه می‌رساند: بر اساس مصوبات ستاد ملی کرونا و برنامه وزارت عتف در زمینه حضوری شدن فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی دانشگاه‌ها، هیئت‌رئیسه دانشگاه در جلسات مورخ نهم و دهم فروردین 1401 موارد ذیل را در خصوص شیوه برگزاری کلاس‌ها در سال 1401 تصویب و ابلاغ نمود: 
۱- کلیه فعالیت‌های پژوهشی آن دسته از دانشجویان تحصیلات تکمیلی که انجام پایان‌نامه/ رساله آنها مستلزم حضور در دانشگاه و استفاده از آزمایشگاه‌ها و کارگاه‌ها می‌باشد، با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و مطابق دستورالعمل‌های ابلاغی از تاریخ 14/1/1401 به‌صورت حضوری خواهد بود.
۲- کلیه کلاس‌های درس دانشجویان مقطع دکتری از تاریخ 20/1/1401 به‌صورت حضوری برگزار خواهد شد.
۳- کلیه کلاس‌های درس دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد از تاریخ 15/2/1401 به‌صورت حضوری برگزار خواهد شد.
۴- دروس عملی دانشجویان دوره کارشناسی از تاریخ 15/2/1401 بر اساس برنامه‌ریزی و اعلام دانشکده‌ها و گروه‌های مختلف به‌صورت حضوری برگزار می‌گردد.
۵- امتحانات پایان ترم تمامی مقاطع تحصیلی به‌صورت حضوری برگزار خواهد شد.
۶- جلسات دفاع از پایان‌نامه / رساله‌ها از تاریخ 14/1/1401 به‌صورت حضوری برگزار خواهد شد.
۷- جلسات آزمون کتبی و شفاهی جامع از تاریخ ۱۴/۱/۱۴۰۱ به‌صورت حضوری برگزار خواهد شد.
۸- دانشجویان عزیز به‌منظور ثبت‌نام خوابگاه و اطلاع از جزئیات برگزاری کلاس‌ها به اطلاعیه‌هایی که متعاقباً توسط حوزه‌های ذی‌ربط منتشر و در سایت دانشگاه بارگذاری خواهد شد، توجه فرمایند.
۹- رعایت کلیه پروتکل‌های ابلاغی ستاد ملی مبارزه با کرونا الزامی است. براین‌اساس شرکت در کلاس‌ها مستلزم تزریق حداقل دو دوز واکسن و اسکان در خوابگاه مستلزم تزریق سه دوز واکسن کرونا می‌باشد؛ لذا دانشجویان عزیز ملزم هستند قبل از مراجعه به دانشگاه گواهی تزریق واکسن را در سامانه گلستان ثبت نمایند.

«روابط‌عمومی دانشگاه سیستان و بلوچستان»

امتیاز به خبر :