معاونت فرهنگی و اجتماعی


اخبار و اطلاعیه

افتتاح نمایشگاه کتاب انقلاب در دانشکده صنعت ومعدن خاش

افتتاح نمایشگاه کتاب انقلاب در دانشکده صنعت ومعدن خاش

به نقل از ایسنا، همزمان با سومین روز از گرامی داشت دهه مبارکه فجر نمایشگاه کتاب انقلاب در دانشکده صنعت و معدن خاش سیستان و بلوچستان راه اندازی شد. 
سرپرست دانشکده صنعت و معدن خاش گفت: پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، نگینی درخشان در تاریخ معاصر ایران بوده که این پیروزی، نماد غلبه اراده پولادین ملتی است که با دست های خالی و عزمی راسخ و با مشت های گره کرده  در برابر مستکبرین ایستادگی کرد.
محمد حسین دهقان در گفت و گو با ایسنا بیان کرد: نمایشگاه کتاب انقلاب با همکاری دانشکده صنعت ومعدن، معاونت فرهنگی هنری سپاه  و بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس خاش در محل این دانشکده راه اندازی شده است. 
وی افزود: با استفاده از کتاب می توان با آگاهی بخشی به دانشجویان و انتقال دستاوردهای انقلاب به نسل جوان در جهت پاسداری و حفظ ارزشهای والای نظام اسلامی گام های اساسی برداشت.
دهقان با اشاره به محتوای نمایشگاه کتاب انقلاب خاطر نشان کرد: موضوع و محتوای کتاب ها تاریخ انقلاب اسلامی و شهدای انقلاب بوده که این نمایشگاه تا پایان بهمن ماه برای بازدید علاقمندان دایر است.
سرپرست دانشکده صنعت و معدن خاش گفت: ترویج فرهنگ کتاب خوانی و آشنایی دانشجویان با دستاوردهای انقلاب اسلامی و نهادینه شدن فرهنگ ایثار و شهادت از مهم ترین اهداف برگزاری این نمایشگاه است.
همزمان با سومین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی نیز به همت امور فرهنگی دانشکده صنعت و معدن خاش ایستگاه صلواتی فجر در این دانشکده برپا شد.

امتیاز به خبر :

تصاویر مرتبط