امور نمایشگاهی و استارت آپ ها


DDR Menu

DocumentsUSB

کارشناس امور نمایشگاهی و استارتاپ
جواد ایرانپاک

شماره داخلی : 6384

شماره مستقیم : 31136384

فکس :

پست الکترونیک : javad60.iranpak@gmail.com

استارتاپ

شرکت نوپا یا استارتاپ کوتاه‌ شده عبارت startup company به معنی شرکت نوپا به یک شرکت یا کسب‌ و کار گفته می‌شود که معمولا به تازگی و در نتیجه کارآفرینی ایجاد شده‌است، رشد سریعی دارد و در جهت تولید راه حلی نوآورانه و دوام‌ پذیر برای رفع یک نیاز در بازار شکل گرفته ‌است.
مفهوم استارت آپ فقط مختص به کسب و کارهای آنلاین نیست. در کشور ما چون بیشتر استارت آپ ها حول محور تکنولوژی های جدید راه اندازی می شوند این طور است وگرنه استارت آپ هایی هم وجود دارند که بر پایه تکنولوژی نیستند و کاملا سنتی هستند.
استارت آپ ها شکل و اندازه مشخصی ندارند، امکان بازگشت سرمایه شان زیاد است و معمولا با هزینه های کمی تاسیس می شوند.
قابلیت رشد یکی از ویژگی های عمده استارت آپ هاست و نسبت به شرکت های قدیمی امکان رشد بالاتری دارند. راه اندازی استارت آپ ها معمولا با امید و آرزوهای بلند پروازه مدیران آن همراه است.
همه چیز راه اندازی استارت آپ ایده است. اگر ایده مناسبی داشته باشید می توانید به آینده بسیارامیدوار باشید و احتمال اینکه به سرعت به در آمدزایی برسید بسیار زیاد خواهد بود. در یک ایده استارتاپی باید دقیقا مشخص شود چطور از بازار هدف جذب سرمایه می کنید و به سود آوری می رسید.
یک ایده خوب سه ویژگی نوآوری، خلاقیت و ایده پردازی را در کنار هم دارد.
راه اندازی استارت آپ به برنامه زمانی مدون و از همه مهمتر به هدف نیاز دارد. شما با مشورت و اشتراک گذاری ایده خود با افراد خوش فکر می توانید به جذب هم تیمی، سرمایه گذار و مشاوران خوب دست یابید.