صفحه اصلی
برگزاری جلسه شورای سیاستگذاری هفتمین جشنواره سراسری فیلم کوتاه با حضور دکتر ایرجی مدیرکل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم
[ سه شنبه, ۲ خرداد ۱۳۹۶ ]
جلسه شوراي سياستگذاري هفتمين جشنواره سراسري فيلم کوتاه با حضور دکتر ايرجي مديرکل فرهنگي و اجتماعي وزارت علوم، سرکار خانم عدمي رئيس اداره پشتيباني از فعاليت هاي اجتماعي، دکتر خليلي کارشناس مسئول آسيب هاي اجتماعي وزارت، دکتر بلاغت معاون فرهنگي و اجتماعي دانشگاه، مجموعه مديران اين معاونت و آقاي قربانپور مشاور جشنواره مورخ ? خرداد ?? در محل خانه فرهنگ برگزار شد .
برگزاری کمیته فرهنگی و اجتماعی شورای مدیریت سبز
[ یک شنبه, ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ]
کميته فرهنگي و اجتماعي شوراي مديريت سبز با حضور دبير شوراي راهبري مديريت سبز ، معاون فرهنگي و اجتماعي دانشگاه ، مديران فرهنگي و اجتماعي ، معاونين مديران و کارشناسان انجمن هاي علمي و کانونهاي فرهنگي – هنري در تاريخ 30 ارديبهشت 96 در محل معاونت فرهنگي و اجتماعي تشکيل شد .
آئین دانش‌آموختگی دانشگاه سیستان و بلوچستان برگزار شد
[ شنبه, ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ ]
آئين دانش‌آموختگي دانشگاه سيستان و بلوچستان در دو شب 25 و 28 ارديبهشت 96 به همت معاونت فرهنگي و اجتماعي و با همکاري روابط عمومي، با حضور هيئت‌رئيسه دانشگاه، اساتيد دانشکده ها و جمع کثيري از خانواده‌هاي دانش‌آموختگان برگزار شد.
برگزاری جلسه هم اندیشی هفتمین جشنواره سراسری فیلم کوتاه در دانشگاه سیستان و بلوچستان
[ سه شنبه, ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ ]
ازآنجا که دانشگاه سيستان وبلوچستان ميزبان هفتمين جشنواره سراسري فيلم کوتاه مي باشد، جلسه هم انديشي هفتمين جشنواره سراسري فيلم کوتاه با حضور جناب آقاي قربانپور مشاور محترم جشنواره، خانم حسن تبار مديريت فرهنگي دانشگاه و مسئولين کميته هاي جشنواره روز دوشنبه مورخ 25 ارديبهشت 96 در دانشگاه سيستان و بلوچستان برگزار گرديد.
برگزاری جشن بزرگ کرامت
[ سه شنبه, ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ ]
اين برنامه با هدف تکريم و تقدير از نيروهاي خدماتي و شرکتي دانشگاه به مناسبت روز کار و گارگر از در تالار ملاصدرا دانشگاه برگزار گرديد.
برگزاری مراسم جشن گلریزان در ورزش باستانی در دانشگاه سیستان و بلوچستان
[ دو شنبه, ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ ]
مراسم جشن گلريزان در ورزش باستاني به عنوان يک طرح نو و براي اولين بار توسط انجمن علمي علوم ورزشي معاونت فرهنگي واجتماعي مورخ 13/2/96 ساعت 20 الي 23 در محل ساختمان جديد زورخانه حضرت علي(ع) در دانشگاه سيستان وبلوچستان با حضور هيات رئيسه محترم، دانشجويان و همچنين هيات ورزش هاي باستاني استان برگزار گرديد.
برگزاری دوره آموزشی بصیرت شناسی و میثاق با ولایت
[ شنبه, ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ ]
دوره آموزشي بصيرت شناسي و ميثاق با ولايت در تاريخ هاي 12 و13 بهمن ماه در سالن جلسات سازمان مرکزي با حضور کارکنان و اساتيد دانشگاه از ساعت 7 الي 8صبح برگزار شد.
برگزاری کرسی تلاوت قرآن
[ سه شنبه, ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ]
کرسي تلاوت قرآن با حضور کارکنان در پايگاه بسيج شهيد زاهدي واقع در محوطه سازمان مرکزي مورخ 11 ارديبهشت 95 از ساعت 7 الي 8:30 صبح برگزار شد و کارمندان دانشگاه سيستان و بلوچستان از فيوضات اين مجلس معنوي استفاده نمودند.
برگزاری هشتمین جشنواره دانشگاهی حرکت و پنجمین جشنواره دانشگاهی رویش
[ دو شنبه, ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ]
هشتمين جشنواره دانشگاهي حرکت و پنجمين جشنواره دانشگاهي رويش با هدف معرفي و به نمايش گذاشتن دستاورد هاي دانشجويان انجمن هاي علمي و کانون هاي فرهنگي در تاريخ 17 ارديبهشت 96 ساعت 17 با حضور پر شور دانشجويان , اساتيد و اعضاي محترم هيئت رئيسه دانشگاه سيستان و بلوچستان در محل پارک فردوسي دانشگاه آغاز به کار کرد
برگزاری جشن بزرگ کرامت
[ شنبه, ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ ]
جشن بزرگ کرامت با هدف تکريم و تقدير از نيروهاي خدماتي و شرکتي دانشگاه به مناسبت روز کار و گارگر از ساعت 13لغايت 14:30 روز 13 ارديبهشت 96 در تالار ملاصدرا دانشگاه برگزار گرديد.
جشنواره حرکت و رویش در دانشگاه سیستان و بلوچستان برگزار می شود
[ چهار شنبه, ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ ]
مدير فرهنگي دانشگاه سيستان و بلوچستان از برگزاري جشنواره حرکت و رويش در دانشگاه سيستان و بلوچستان در اين دانشگاه خبر داد.
هفتمین جشنواره سراسری فیلم کوتاه و عکس دانشجویی با محوریت پیشگیری از اعتیاد برگزار می شود
[ سه شنبه, ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ ]
هفتمين جشنواره سراسري فيلم کوتاه و عکس دانشجويي با محوريت پيشگيري از اعتياد به ميزباني دانشگاه سيستان و بلوچستان و دانشگاه دريانوردي و علوم دريايي چابهار برگزار مي گردد.
برگزاری هم اندیشی هفتمین جشنواره سراسری فیلم و عکس
[ سه شنبه, ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ ]
جلسه هم انديشي با حضور سرکارخانم حسن تبار مديريت فرهنگي دانشگاه و دبيران کانونهاي فرهنگي و هنري و اعضاي دانشجويي کميته هاي جشنواره روز دوشنبه مورخ ??ارديبهشت ?? از ساعت ??:?? در محل خانه فرهنگ برگزار گرديد.
برگزاری جلسه هم اندیشی کمیته های برگزار کننده هفتمین جشنواره سراسری فیلم و عکس
[ سه شنبه, ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ ]
جلسه هم انديشي کميته هاي برگزار کننده هفتمين جشنواره سراسري فيلم و عکس با حضور خانم حسن تبار مديريت محترم فرهنگي دانشگاه و مسئولين کميته هاي برگزاري جشنواره روز دوشنبه مورخ 11 ارديبهشت از ساعت 10 در محل خانه فرهنگ برگزار گرديد.
مراسم جشن تکلیف ویژه دانش آموزان دختر دبستان دانش دانشگاه سیستان وبلوچستان
[ شنبه, ۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ]
در آستانه ورود دانش‌آموزان پايه سوم به سن تکليف مراسم ويژه جشن تکليف دانش آموزان دختر دبستان دانش دانشگاه سيستان وبلوچستان با همکاري صميمانه معاونت فرهنگي واجتماعي دانشگاه و مسولان محترم دبستان دانش دانشگاه مورخ 96/2/4 ساعت 10صبح در تالار ملاصدرا برگزار شد.
برگزاری اولین نشست ملی هم اندیشی ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به میزبانی دانشگاه سیستان و بلوچستان
[ چهار شنبه, ۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ ]
اولين نشست ملي هم انديشي ترويج فرهنگ ايثار و شهادت به ميزباني دانشگاه سيستان و بلوچستان و به همت معاونت فرهنگي و اجتماعي در تاريخ 3 ارديبهشت 96 برگزار گرديد.
تئاتر خیابانی با مضمون پیشگیری از آسیب های اجتماعی توسط اداره اجتماعی برگزار شد
[ چهار شنبه, ۳۰ فروردین ۱۳۹۶ ]
تئاتر خياباني با مضمون پيشگيري از آسيب هاي اجتماعي توسط اداره اجتماعي برگزار شد. اين نمايش با عنوان دادگاه در خيابان توسط هنرمندان مطرح استان در دو نوبت اجرا شد.
برگزاری میزگرد بررسی و اکران مستند انحصار ورثه
[ پنج شنبه, ۳۱ فروردین ۱۳۹۶ ]
فيلم مستند انحصار ورثه، به کارگرداني محمدعلي شعباني با حضور تهيه کننده، اساتيد ،دانشجويان و کارمندان دانشگاه مورخ 30 فروردين 96 در محل سينما تئاتر معاونت فرهنگي و اجتماعي اکران شد و بعد از نمايش به بحث و بررسي گذاشته شد.
اکران فیلم مستند با موضوع شهدای مدافع حرم
[ شنبه, ۲۶ فروردین ۱۳۹۶ ]
به همت نهاد مقام معظم رهبري و اداره اجتماعي معاونت فرهنگي و اجتماعي و در راستاي احترام به رشادتهاي شهداي مدافع حرم و آگاهي بخشي به دانشجويان معتکف، فيلم مستند با همين عنوان در شب وفات حضرت زينب(س)، اکران شد. اين برنامه با حضور دانشجويان معتکف در مسجد حضرت قائم(ع) دانشگاه و مسجد امام حسن عسکري(ع) واقع در بلوار جمهوري زاهدان برگزار شد. لازم بذکر است که بعد از اکران فيلم و مداحي، تني چند از مدافعان حرم به روايتگري پرداخته و از حال و هواي شهدا و رزمندگان روايت نموده و بسيار تاثير گذار بود.
برگزاری جشن میلاد با سعادت حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه(ص) در دانشگاه سیستان وبلوچستان
[ شنبه, ۲۶ فروردین ۱۳۹۶ ]
به مناسبت روز ميلاد با سعادت حضرت علي(ع) و روز ميلاد حضرت فاطمه (ص)، جشن با شکوهي توسط معاونت فرهنگي واجتماعي دانشگاه مورخ23 فروردين 96 در تالار فردوسي برگزارگرديد.
12345678910...