صفحه اصلی
برگزاری نشست معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه با اساتید مشاور انجمن های علمی دانشگاه
[ دو شنبه, ۲ اسفند ۱۳۹۵ ]
نشست معاونت فرهنگي و اجتماعي دانشگاه با اساتيد مشاور انجمن هاي علمي دانشگاه در مورخ 30 بهمن ساعت 19 الي 30 : 21 در سالن اجتماعات سازمان مرکزي تشکيل گرديد.
برپایی ایستگاه سیار اهدای خون در دانشگاه سیستان و بلوچستان
[ شنبه, ۳۰ بهمن ۱۳۹۵ ]
به همت کانون سلامت و کانون هلال احمر معاونت فرهنگي و اجتماعي دانشگاه ايستگاه سيار اهداي خون با حضور دکتر بنداني رياست محترم دانشگاه و هيئت همراه روز جمعه 29بهمن در کوي اساتيد دانشگاه سيستان و بلوچستان برگزار گرديد.
برگزاری جلسه اعضای شورای دبیران انجمن های علمی دانشجویی دانشگاه سیستان و بلوچستان با حضور مدیر فرهنگی دانشگاه
[ سه شنبه, ۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ]
جلسه اعضاي شوراي دبيران انجمن هاي علمي دانشجويي دانشگاه سيستان و بلوچستان با حضور خانم حسن تبار مدير فرهنگي دانشگاه روز يکشنبه 24 بهمن 95 ساعت 12 برگزار گرديد .
آغاز کلاسهای آموزش های فنی و حرفه ای واحد فوق برنامه اداره اجتماعی دانشگاه
[ دو شنبه, ۲۵ بهمن ۱۳۹۵ ]
کلاسهاي آموزش هاي فني و حرفه اي واحد فوق برنامه اداره اجتماعي دانشگاه با استقبال و شرکت پرشور دانشجويان شروع شد .
برگزاری نشست هماهنگی نمایشگاه و جشنواره دانشگاه پاک در معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه
[ دو شنبه, ۲۵ بهمن ۱۳۹۵ ]
نشست هماهنگي نمايشگاه و جشنواره دانشگاه پاک با حضور رياست دانشگاه جامع علمي کاربردي ، معاونت فرهنگي و اجتماعي دانشگاه سيستان و بلوچستان ، و ديگر مديران دانشگاه سيستان و بلوچستان مورخ 24 بهمن از ساعت 12 در محل خانه فرهنگ برگزار گرديد و برنامه هاي عملياتي نمايشگاه و جشنواره بررسي شد و مورد تاکيد قرار گرفت.
شرکت اعضای هیات علمی ، کارکنان و دانشجویان در راهپیمایی 22 بهمن
[ شنبه, ۲۳ بهمن ۱۳۹۵ ]
طبق سنوات گذشته در اين روز دانشگاهيان اعم از هيات محترم علمي ، کارکنان و دانشجويان عزيز ساعت 8:30 در محلي که از قبل اعلام شده آماده مي باشند تا توسط اتوبوسهاي دانشگاه آنها را به ميدان آزادي هدايت کنند تا همراه تمام مردم در اين مراسم راهپيمايي با شعارهاي مشخص شده از ميدان آزادي بطرف مصلا شرکت کنند در اين راهپيمايي دانشگاهيان با صدور بيانيه‌اي ضمن تجديد بيعت با آرمان‌هاي امام راحل (ره) بر حمايت از منويات مقام معظم رهبري تأکيد نمودند. اين راهپيمايي با شکوه ساعت 11 به پايان رسيد .
گزارش تصویری حضور پرشور اساتید و دانشجویان دانشکده‌صنعت ومعدن در راهپیمایی ۲۲بهمن
[ شنبه, ۲۳ بهمن ۱۳۹۵ ]
حضور روسای دانشگاه های تهران و سیستان و بلوچستان و رئیس دفترنهادرهبری و هیات رئیسه دانشگاه در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن
[ شنبه, ۲۳ بهمن ۱۳۹۵ ]
مراسم گرامیداشت شهدای مدافع حرم استان در دانشگاه سیستان و بلوچستان برگزار شد
[ چهار شنبه, ۲۰ بهمن ۱۳۹۵ ]
به همت معاونت فرهنگي و اجتماعي دانشگاه سيستان و بلوچستان "مراسم گراميداشت و تجليل از شهداي مدافع حرم استان" با حضور آيت‌الله سليماني نماينده ولي‌فقيه و امام‌جمعه زاهدان، مسئول دفتر نهاد نمايندگي ولي‌فقيه در دانشگاه، جمعي از مسئولان و مديران دستگاه‌هاي اجرايي استان، خانواده‌هاي معظم شهدا، دانشگاهيان دانشگاه‌هاي استان و مدافعان حرم سه‌شنبه مورخ ?? بهمن 1395 در تالار فردوسي دانشگاه برگزار شد.
نمایشگاه عکس ومطبوعات انقلاب در دانشکده صنعت ومعدن خاش راه اندازی شد
[ شنبه, ۱۶ بهمن ۱۳۹۵ ]
با هدف آگاهي بخشي به دانشجويان وتبين نقش وجايگاه مطبوعات در پيروزي انقلاب نمايشگاه مطبوعات انقلاب در دانشکده صنعت ومعدن خاش راه اندازي شد.
آغاز برنامه های دهه فجر در دانشگاه سیستان و بلوچستان
[ چهار شنبه, ۱۳ بهمن ۱۳۹۵ ]
برنامه هاي دهه فجر 1395 در روز 12 بهمن ماه در دانشگاه سيستان و بلوچستان با تجليل و تکريم شهيد گمنام دانشگاه آغاز گرديد . در اين مراسم که با تلاوت قرآن کريم آغاز شد ، با سخنراني رياست محترم دانشگاه و معاون محترم نهادنمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه ادامه پيدا کرد و سپس زنگ انقلاب همزمان با ورود امام( ره ) به ميهن توسط رياست محترم دانشگاه نواخته شد .
دومین جلسه ستاد گرامیداشت دهه فجر
[ چهار شنبه, ۱۳ بهمن ۱۳۹۵ ]
دومين جلسه ستاد گراميداشت دهه فجر روز شنبه مورخ 9 بهمن 1395 ساعت 9 صبح در حوزه معاونت فرهنگي واجتماعي دانشگاه سيستان وبلوچستان با حضور مدير فرهنگي و کليه نهادها وگروه هاي دانشگاه جهت برنامه ريزي، هماهنگي، جمع بندي و نهايي شدن برنامه هاي بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامي ايران تشکيل گرديد.
حضور مشاوران محترم نهاد ریاست جمهوری و وزیرکشوردر دانشگاه سیستان و بلوچستان
[ سه شنبه, ۱۲ بهمن ۱۳۹۵ ]
حجه اسلام و المسلمين حاج آقاي ولي زاده مشاور محترم نهاد رياست جمهوري در امورايثارگران و جناب آقاي دکتر عباسي مشاور محترم وزيرکشوردرامورايثارگران و مسئول هماهنگي امور ايثارگران کشور در تاريخ 10 بهمن 1395 در دانشگاه سيستان و بلوچستان حضور يافتند.
برگزاری اولین جلسه ستاد گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی ایران در دانشگاه سیستان و بلوچستان
[ شنبه, ۲ بهمن ۱۳۹۵ ]
اولين ستاد گراميداشت دهه فجر انقلاب اسلامي ايران، روز يک شنبه مورخ 26 دي ساعت 9:30 با هماهنگي معاونت فرهنگي واجتماعي دانشگاه سيستان وبلوچستان و با تاکيد رياست محترم دانشگاه مبني بر برگزاري هر چه با شکوه تر برگزارشدن برنامه ها در اين ايام جهت برنامه ريزي، سياستگذاري، هماهنگي و هم افزايي در برگزاري برنامه هاي بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامي ايران در خانه فرهنگ با دعوت وحضور تمامي نهادها وگروه هاي دانشگاه تشکيل گرديد.
برگزاری سومین نشست شوراي مدیران فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی منطقه ۸ کشور به میزبانی دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار
[ سه شنبه, ۵ بهمن ۱۳۹۵ ]
سومين نشست شوراي مديران فرهنگي و اجتماعي دانشگاه ها و مراکز آموزش عالي منطقه ? کشور ، با حضور مديرکل فرهنگي و اجتماعي وزارت علوم ? و ? بهمن ماه به ميزباني دانشگاه دريانوردي و علوم دريايي چابهار برگزار شد . به گزارش خبرنگار فرهنگي دانشگاه، خانم حسن تبار مدير اداره فرهنگي و دکتر خنجرخاني مدير اداره اجتماعي دانشگاه در اين نشست حضور پيدا کردند.
ادای احترام هیات رییسه، اعضای هیات علمی، کارکنان و دانشجویان دانشگاه سیستان و بلوچستان به شهدای آتش نشان حادثه ساختمان پلاسکو
[ دو شنبه, ۴ بهمن ۱۳۹۵ ]
رئيس دانشگاه سيستان و بلوچستان به همراه هيات رئيسه و تعدادي از اعضاي هيات علمي و کارکنان دانشگاه در مورخ 3 بهمن 95 با حضور در ايستگاه آتش‌نشاني شهر زاهدان، با اهدا گل و قرائت فاتحه به شهداي آتش‌نشان‌ حادثه ساختمان پلاسکو اداي احترام، و همدردي خود را با تلاشگران آتش‌نشان اعلام کردند .
کارگاه دانشگاه کارآفرین، بنگاه­های شومپیتری، بازآفرینی تعامل صنعت دانشگاه و بازار
[ دو شنبه, ۲۷ دی ۱۳۹۵ ]
کارگاه دانشگاه کارآفرين، بنگاه­هاي شومپيتري، بازآفريني تعامل صنعت دانشگاه و بازار، با همکاري حوزه­ي اجتماعيِ معاونتِ فرهنگي و اجتماعي دانشگاه و دانشگاه علمي کاربردي استان، برگزار شد؛ اين کارگاه توسط آقاي دکتر طايي (دانشيار دانشگاه علامه طباطبايي)، معاون سابق وزير کار، روز يکشنبه 19 دي ماه، ساعت 18 در تالار معراج دانشکده مديريت و اقتصاد دانشگاه سيستان و بلوچستان برگزار گرديد.
برگزاری جلسه هم اندیشی " نمایشگاه و جشنواره ی دانشگاه پاک در زاهدان "
[ دو شنبه, ۲۷ دی ۱۳۹۵ ]
معاون مدير اجتماعي و مدير مرکز مشاوره دانشگاه سيستان وبلوچستان در جلسه ي هم انديشي برگزاري " نمايشگاه و جشنواره ي دانشگاه پاک در زاهدان " شرکت کردند. در اين جلسه که توسط دانشگاه جامع علمي و کاربردي استان سيستان وبلوچستان با همکاري دستگاه هاي اجرايي برگزار شد، رياست محترم دانشگاه جامع علمي کاربردي اقاي دکتر سالارزهي پيرامون کليت برنامه و تهديدهايي که جامعه ي امروز بالاخص نوجوانان و جوانان با ان روبرو هستند توضيحاتي دادند و بر همکاري و تعامل همه ي سازمان هايي که داوطلب شرکت در اين برنامه ميباشند ، تاکيد کردند.
عطرافشانی مزار شهید گمنام و برپایی سیاه چادر همزمان با نشست معاونین پژوهشی دانشگاه های کشور
[ دو شنبه, ۲۷ دی ۱۳۹۵ ]
معاونت فرهنگي و اجتماعي دانشگاه با برگزاري مراسم احترام به شهيد گمنام، و معرفي آداب و سنن استان در نشست معاونين پژوهشي کشور، که در تاريخ چهارشنبه و پنجشنبه مورخ 22 و 23 دي ماه برگزار گرديد همکاري نمود. اداي احترام به شهيد گمنام، با همنوازي مارش ارتش، و با اهداي گل توسط رياست دانشگاه و معاون پژوهشي وزارت علوم، دکتر احمدي، هيات رئيسه و مهمانان انجام پذيرفت. پس از خير مقدم و بزرگداشت مقام شهيد توسط حجه الاسلام و المسلمين قلندري مسئول دفتر نمايندگي نهاد مقام معظم رهبري در دانشگاه، پايان پذيرفت.
مراسم بزرگداشت ارتحال حضرت آ یت الله هاشمی رفسنجانی در دانشگاه سیستان و بلوچستان برگزار گردید
[ شنبه, ۲۵ دی ۱۳۹۵ ]
مراسم بزرگداشت ارتحال حضرت آيه الله هاشمي رفسنجاني چهارشنبه 22 دي ماه در در محل مسجد قائم(عج) دانشگاه سيستان و بلوچستان با حضور همه اقشار و گروه هاي فرهنگي، اجتماعي، سياسي از اساتيد، دانشجويان و کارمندان برگزار شد. شوراي فرهنگي دانشگاه با اقدام به تشکيل ستاد بزرگداشت رحلت آيت الله هاشمي ازتاريخ ?? ديماه از تمامي اقشار و گروها جهت مشارکت در برگزاري اين مراسم دعوت به عمل آورد که بدينوسيله از حضور همه دانشگاهيان تقدير و تشکر مي شود .
12345678910...