صفحه اصلی
تئاتر خیابانی با مضمون پیشگیری از آسیب های اجتماعی توسط اداره اجتماعی برگزار شد
[ چهار شنبه, ۳۰ فروردین ۱۳۹۶ ]
تئاتر خياباني با مضمون پيشگيري از آسيب هاي اجتماعي توسط اداره اجتماعي برگزار شد. اين نمايش با عنوان دادگاه در خيابان توسط هنرمندان مطرح استان در دو نوبت اجرا شد.
برگزاری میزگرد بررسی و اکران مستند انحصار ورثه
[ پنج شنبه, ۳۱ فروردین ۱۳۹۶ ]
فيلم مستند انحصار ورثه، به کارگرداني محمدعلي شعباني با حضور تهيه کننده، اساتيد ،دانشجويان و کارمندان دانشگاه مورخ 30 فروردين 96 در محل سينما تئاتر معاونت فرهنگي و اجتماعي اکران شد و بعد از نمايش به بحث و بررسي گذاشته شد.
اکران فیلم مستند با موضوع شهدای مدافع حرم
[ شنبه, ۲۶ فروردین ۱۳۹۶ ]
به همت نهاد مقام معظم رهبري و اداره اجتماعي معاونت فرهنگي و اجتماعي و در راستاي احترام به رشادتهاي شهداي مدافع حرم و آگاهي بخشي به دانشجويان معتکف، فيلم مستند با همين عنوان در شب وفات حضرت زينب(س)، اکران شد. اين برنامه با حضور دانشجويان معتکف در مسجد حضرت قائم(ع) دانشگاه و مسجد امام حسن عسکري(ع) واقع در بلوار جمهوري زاهدان برگزار شد. لازم بذکر است که بعد از اکران فيلم و مداحي، تني چند از مدافعان حرم به روايتگري پرداخته و از حال و هواي شهدا و رزمندگان روايت نموده و بسيار تاثير گذار بود.
برگزاری جشن میلاد با سعادت حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه(ص) در دانشگاه سیستان وبلوچستان
[ شنبه, ۲۶ فروردین ۱۳۹۶ ]
به مناسبت روز ميلاد با سعادت حضرت علي(ع) و روز ميلاد حضرت فاطمه (ص)، جشن با شکوهي توسط معاونت فرهنگي واجتماعي دانشگاه مورخ23 فروردين 96 در تالار فردوسي برگزارگرديد.
اولین کرسی آزاد اندیشی با موضوع طلاق در دانشگاه سیستان و بلوچستان برگزار گردید
[ شنبه, ۲۶ فروردین ۱۳۹۶ ]
طرح تقسيم کار ملي (براي کنترل و کاهش آسيب هاي اجتماعي) که با حمايت مادي و معنوي وزارت کشور و تحت نظارت شوراي اجتماعي کشور برنامه ريزي گرديده است به همين منظور اولين کرسي آزاد انديشي با موضوع طلاق در دانشگاه سيستان و بلوچستان برگزار گرديد.
انتخابات مدیران مسئول نشریات دانشگاهی برگزار شد
[ یک شنبه, ۱۵ اسفند ۱۳۹۵ ]
بنا به مصوبه شوراي مرکزي ناظر بر نشريات دانشگاهي وزارت علوم، تحقيقات و فناوري، انتخابات مديران مسئول نشريات دانشجويي دانشگاه‌ جهت برگزيدن نمايندگان عضو کميته‌ ناظر و نمايندگان ايشان براي شرکت در انتخابات شوراي مرکزي ناظر برگزار گرديد.
برگزاری جشنواره روز درختکاری
[ یک شنبه, ۱۵ اسفند ۱۳۹۵ ]
با هماهنگي اداره اجتماعي دانشگاه و مديريت فضاي سبز دانشگاه در روز پانزدهم اسفند ماه 95 به مناسبت گراميداشت سنت حسنه نهال کاري، مراسم "جشنواره روز درختکاري" در دانشگاه سيستان و بلوچستان برگزار گرديد در اين مراسم آقاي دکتر بنداني و هيئت رئيسه دانشگاه اقدام به غرس نهال نمودند و در مجموع تعداد بيست نهال کاشته شد.
نمایشگاه و جشنواره دانشگاه پاک ، جامعه پاک ، زندگی سالم برگزار گردید
[ چهار شنبه, ۱۱ اسفند ۱۳۹۵ ]
نمايشگاه و جشنواره دانشگاه پاک ، جامعه پاک ، زندگي سالم 9 اسفند لغايت 11 اسفند 95 توسط دانشگاه جامع علمي کاربردي استان سيستان و بلوچستان با همکاري معاونت فرهنگي و اجتماعي دانشگاه سيستان و بلوچستان و همچنين دبيرخانه و دستگاههاي اجرايي عضو شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر سيستان و بلوچستان برگزار شد.
نشست صمیمانه معاونت فرهنگی و اجتماعی با اصحاب نشریات دانشجویی دانشگاه سیستان و بلوچستان
[ دو شنبه, ۹ اسفند ۱۳۹۵ ]
نشست صميمانه معاونت فرهنگي و اجتماعي با اصحاب نشريات دانشجويي دانشگاه سيستان و بلوچستان با حضور دکتر بلاغت معاون فرهنگي و اجتماعي، خانم حسن تبار مدير فرهنگي و نمايندگان نشريات دانشجويي دانشگاه مورخ 8 اسفند از ساعت 12 در محل دفتر معاونت فرهنگي و اجتماعي دانشگاه سيستان و بلوچستان برگزار گرديد.
سی و دومین جشنواره سراسری قرآن وعترت (بخش دانشگاهی)
[ یک شنبه, ۸ اسفند ۱۳۹۵ ]
سي و دومين جشنواره سراسري قرآن وعترت (بخش دانشگاهي)در تاريخ 4و3 اسفندماه در محل سراي قرآن وعترت معاونت فرهنگي واجتماعي با حضور دانشجويان در رشته هاي قرائت ترتيل وتحقيق اذان، دعا ومناجات خواني بين خواهران وبرادران برگزار شد که داوران حاضر در جلسه به متسابقين راي وداوري خود را انجام دادند و نفرات برگزيده به مرحله منطقه اي راه پيدا خواهند کرد.
بازدید مدیران حوزه معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه از مدرسه دانش
[ شنبه, ۷ اسفند ۱۳۹۵ ]
بازديد از مدرسه دخترانه دانش ( دبستان دانشگاه ) با حضور معاونت فرهنگي و اجتماعي و مديران حوزه فرهنگي و اجتماعي دانشگاه در مورخ 3/12/95 ساعت 10 صبح انجام گرفت ...
انتخابات مدیران مسئول نشریات دانشجویی برگزار می گردد
[ چهار شنبه, ۴ اسفند ۱۳۹۵ ]
انتخابات مديران مسئول نشريات دانشگاهي جهت تعيين نمايندگان دانشجوي عضو کميته ناظر بر نشريات دانشجويي دانشگاه سيستان و بلوچستان يکشنبه مورخ 15 اسفندماه از ساعت 9 الي 12 در محل معاونت فرهنگي و اجتماعي دانشگاه سيستان و بلوچستان برگزار مي گردد.
برگزاری نشست معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه با اساتید مشاور انجمن های علمی دانشگاه
[ دو شنبه, ۲ اسفند ۱۳۹۵ ]
نشست معاونت فرهنگي و اجتماعي دانشگاه با اساتيد مشاور انجمن هاي علمي دانشگاه در مورخ 30 بهمن ساعت 19 الي 30 : 21 در سالن اجتماعات سازمان مرکزي تشکيل گرديد.
برپایی ایستگاه سیار اهدای خون در دانشگاه سیستان و بلوچستان
[ شنبه, ۳۰ بهمن ۱۳۹۵ ]
به همت کانون سلامت و کانون هلال احمر معاونت فرهنگي و اجتماعي دانشگاه ايستگاه سيار اهداي خون با حضور دکتر بنداني رياست محترم دانشگاه و هيئت همراه روز جمعه 29بهمن در کوي اساتيد دانشگاه سيستان و بلوچستان برگزار گرديد.
برگزاری جلسه اعضای شورای دبیران انجمن های علمی دانشجویی دانشگاه سیستان و بلوچستان با حضور مدیر فرهنگی دانشگاه
[ سه شنبه, ۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ]
جلسه اعضاي شوراي دبيران انجمن هاي علمي دانشجويي دانشگاه سيستان و بلوچستان با حضور خانم حسن تبار مدير فرهنگي دانشگاه روز يکشنبه 24 بهمن 95 ساعت 12 برگزار گرديد .
آغاز کلاسهای آموزش های فنی و حرفه ای واحد فوق برنامه اداره اجتماعی دانشگاه
[ دو شنبه, ۲۵ بهمن ۱۳۹۵ ]
کلاسهاي آموزش هاي فني و حرفه اي واحد فوق برنامه اداره اجتماعي دانشگاه با استقبال و شرکت پرشور دانشجويان شروع شد .
برگزاری نشست هماهنگی نمایشگاه و جشنواره دانشگاه پاک در معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه
[ دو شنبه, ۲۵ بهمن ۱۳۹۵ ]
نشست هماهنگي نمايشگاه و جشنواره دانشگاه پاک با حضور رياست دانشگاه جامع علمي کاربردي ، معاونت فرهنگي و اجتماعي دانشگاه سيستان و بلوچستان ، و ديگر مديران دانشگاه سيستان و بلوچستان مورخ 24 بهمن از ساعت 12 در محل خانه فرهنگ برگزار گرديد و برنامه هاي عملياتي نمايشگاه و جشنواره بررسي شد و مورد تاکيد قرار گرفت.
شرکت اعضای هیات علمی ، کارکنان و دانشجویان در راهپیمایی 22 بهمن
[ شنبه, ۲۳ بهمن ۱۳۹۵ ]
طبق سنوات گذشته در اين روز دانشگاهيان اعم از هيات محترم علمي ، کارکنان و دانشجويان عزيز ساعت 8:30 در محلي که از قبل اعلام شده آماده مي باشند تا توسط اتوبوسهاي دانشگاه آنها را به ميدان آزادي هدايت کنند تا همراه تمام مردم در اين مراسم راهپيمايي با شعارهاي مشخص شده از ميدان آزادي بطرف مصلا شرکت کنند در اين راهپيمايي دانشگاهيان با صدور بيانيه‌اي ضمن تجديد بيعت با آرمان‌هاي امام راحل (ره) بر حمايت از منويات مقام معظم رهبري تأکيد نمودند. اين راهپيمايي با شکوه ساعت 11 به پايان رسيد .
گزارش تصویری حضور پرشور اساتید و دانشجویان دانشکده‌صنعت ومعدن در راهپیمایی ۲۲بهمن
[ شنبه, ۲۳ بهمن ۱۳۹۵ ]
حضور روسای دانشگاه های تهران و سیستان و بلوچستان و رئیس دفترنهادرهبری و هیات رئیسه دانشگاه در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن
[ شنبه, ۲۳ بهمن ۱۳۹۵ ]
12345678910...