اخبار و اطلاعیه ها


اخبار و اطلاعیه

پیام تسلیت رئیس دانشگاه در خصوص درگذشت دکتر عباسعلی نورا

پیام تسلیت رئیس دانشگاه در خصوص درگذشت دکتر عباسعلی نورا

در پی درگذشت دکتر عباسعلی نورا استاد دانشگاه سیستان و بلوچستان و نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی رئیس دانشگاه پیام تسلیتی به شرح زیر صادر کرد:

بسم الله الرحمن الرحیم

 

خبر درگذشت ناگهانی یکی از چهره های شاخص علمی کشور، مدیری توانمند و وکیلی متعهد همه دانشگاهیان و مردم استان را در بهت و شگفتی فرو برد.

دانشگاه سیستان و بلوچستان یکی از ارزنده ترین همکاران ، مردم استان و کشورمان خدمتگزاری صدیق و پرتلاش را از دست داد. قطع یقین خدمات ارزشمند این عزیز در عرصه دانشگاهی و سایر عرصه های اجتماعی باقیات صالحاتی ماندگار خواهد بود و ما همواره مفتخر به داشتن چنین انسانهای توانمند و نیک سرشتی هستیم. بلاشک این فقدان برای جامعه علمی کشور و مجموعه نخبگان و مدیران کشور خسارت بزرگی بود.

دکتر نورای عزیز در عرصه آکادمیک و دانشگاهی معلمی دلسوز و توانمند بود که توانست دانشجویان کثیری را تربیت کند که هر یک از آنها امروز خود اساتید توانمندی در مجامع علمی کشور هستند. ایشان فردی دانشگاهی بود که علاوه بر انجام رسالت علمی، با ورود در عرصه مسایل اجرایی و تقنینی سهم خود را در خدمت رسانی به عامه مردم ادا کرد. دو دوره اعتماد مردم زاهدان و زابل دردوره‌های پنجم وهشتم مجلس شورای اسلامی افتخار بزرگی در دوران حیات ایشان بود که به وکالت از آنها در خانه ملت حضور داشت و از حقوق حقه مردم این دیار و منافع کلان ملی تلاشهایی درخور و ارزنده ای را به سرانجام رساند.

این‌جانب به نیابت از جامعه دانشگاهی سیستان و بلوچستان و با تسلیم به مشیت و تقدیر الهی با قلبی اندوهناک ضایعه تأسف‌بار درگذشت این انسان عالم و فرهیخته و پرتلاش را به خانواده محترم ایشان، همه دوستان و آشنایان و همکاران و همچنین دانشجویانشان صمیمانه تسلیت و تعزیت عرض می‌کنم. امیدوارم روح بلند این عزیز هم‌نشین صالحان و نیکان گردد و در جوار رحمت الهی متنعم گردند.

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاه

امتیاز به خبر :