اخبار و اطلاعیه ها


اخبار و اطلاعیه

بازدید معاون وزیر علوم، تحقیقات و فن آوری از دانشگاه

بازدید معاون وزیر علوم، تحقیقات و فن آوری از دانشگاه

دکتر مجتبی صدیقی معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان کشور روز یکشنبه 12 آذر ماه از برخی امکانات دانشجویی و آموزشی دانشگاه بازدید نمود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، این دیدار در حاشیه سفر رییس جمهور به استان و حضور و سخنرانی ایشان در دانشگاه سیستان و بلوچستان به مناسبت 16 آذر (روز دانشجو) صورت پذیرفت. دکتر صدیقی پس از حضور در خوابگاه ها و ملاقات با دانشجویان و بازدید از امکانات و وضعیت کلی اماکن ورزشی و دانشجویی، از برخی مراکز آموزشی و پژوهشی دانشگاه همچون مجتمع فناوری و نوآوری، مرکز فناوری اطلاعات و واحدهای وابسته (مراکز آپا و داده ها و...)، تاسیسات و دیگر اماکن و فضاهای مورد استفاده ی دانشجویان نیز بازدید نمود.

در این بازدید که با حضور دکتر بندانی رئیس دانشگاه و جمعی از معاونین مربوطه صورت پذیرفت، معاون وزیر از نزدیک در جریان روند خدمات دهی این مراکز به دانشجویان قرار گرفت. در جریان این بازدید، ایشان از مجتمع فناوری و نوآوری دانشگاه که یکی از مراکز جدید التاسیس است و در راستای رویکرد نوین دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی، برای حرکت بسوی دانشگاه های کارآفرین و نسل سوم ایجاد گردیده، بازدید نمود و با جمعی از دانشجویان خلاق و مخترع به گفتگو پرداخت.

امتیاز به خبر :