اخبار و اطلاعیه ها


اخبار و اطلاعیه

اطلاعیه وام نیمسال دوم 1397 (دانشجویان روزانه)

به اطلاع کلیه دانشجویان روزانه متقاضی انواع وام (بجز وام ضروری عادی)نیمسال دوم سال تحصیلی 98-1397 می رساند جهت ثبت نام از روز شنبه 1397/11/06  لغایت 1397/12/06 و از طریق مراجعه به پورتال دانشجوئی صندوق رفاه به آدرس bp.swf.ir   ثبت نام نمایند.

تذکر:

  1. دانشجویانی که برای بارنخست تقاضای وام می دهند. قبل از ثبت نام در پورتال با نزد یکی از شعب ، شماره حساب خود را جهت ثبت به کارشناسان پرداخت وام اداره وام و رفاه ارائه نمایند.
  2. تنظیم و ارائه بازپرداخت وام با ضامن معتبر جهت دریافت کلیه وام ها و برای کلیه دانشجویان () الزامی است. ( یک سند تعهد برای کلیه وام ها).بنابراین دانشجویان عزیزی که متقاضی دریافت وام هستند هر چه سریعتر نسبت به آماده کردن سند تعهد اقدام فرمایند.
  3. از آنجائی که کلیه اقدامات بر روی تقاضای دانشجو از طریق ارسال پیامک به دانشجو اطلاع رسانی می شود. متقاضیان نسبت به جهت تماس اضطراری و ارسال پیامک، در سامانه پورتال دانشجوئی صندوق رفاه اقدام نمایند.
  4. متقاضیان وام های ضروری، ازدواج، ودیعه مسکن و ... موظفند قبل از ثبت در خواست خویش از مدارک لازم برای دریافت هر وام از طریق آیکون در صفحه شخصی خود مطلع و بر حسب مورد مدارک لازم را حضوری به کارشناسان پرداخت وام اداره وام و رفاه ارائه نمایند. بدیهی است عدم ارائه مدارک به معنی انصراف از دریافت وام خواهد بود.
  5. اولویت پرداخت وام با دانشجویانی است که زودتر ثبت نام نموده باشند.
  6. در صورت هرگونه سوال با شماره تلفن های 31136409-31132804-31132949 تماس حاصل فرمائید.

    با تشکر

اداره وام ورفاه

                                                                                                                       

امتیاز به خبر :